opcje
Wykładowcy / Śliwczyński Bogusław
drukuj

dr hab. inż. Bogusław Śliwczyński prof. nadzw.

Pracownik naukowy i wykładowca Wyższej Szkoły Logistyki, kierownik Katedry Informacji Logistycznej i Informatyki oraz kierownik studiów podyplomowych 'Zarządzanie operacyjne przedsiębiorstwem i łańcuchem dostaw - Menedżer Logistyki' tej uczelni. Ekspert w dziedzinie zarządzania operacyjnego przedsiębiorstw i łańcuchów dostaw, controllingu i zarządzania kosztami oraz analizy i poprawy efektywności procesów przedsiębiorstw.  Jest pełnomocnikiem Dyrektora Instytutu Logistyki i Magazynowania ds. konsultingu i pracownikiem naukowym Instytutu. Wiedzę i kwalifikacje wykorzystuje jako doradca zarządów przedsiębiorstw oraz kierownik projektów konsultingowych i badawczo-rozwojowych.

Autor ponad 80 publikacji z zakresu controllingu, zarządzania operacyjnego i logistyki, w tym m.in. autor książek: ‘Controlling operacyjny łańcucha dostaw w zarządzaniu wartością produktu’, ‘Planowanie logistyczne’ i ‘Controlling w zarządzaniu logistyką’. Wykładowca wielu uczelni wyższych w Polsce w zakresie studiów MBA i podyplomowych. Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów i Polskiego Towarzystwa Logistycznego. 

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)