opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Dla studenta / Samorząd Studencki
drukuj

Samorząd Studencki

Samorząd Studencki WSL działa od chwili powstania uczelni i reprezentuje jej studentów, wewnątrz jak i na zewnątrz uczelni. 

Samorząd Studencki WSL ma swoich przedstawicieli w studenckich organizacjach samorządowych w takich jak Parlament Studentów RP (PSRP) oraz Porozumieniu Samorządów Studenckich Niepublicznych Uczelni Poznania (SSNUPi), do którego Wyższa Szkoła Logistyki należy od 2013 roku i jest jedną z trzech uczelni założycielskich.

Mając na uwadze, że nie samą nauką i pracą żyje student, Samorząd Studencki organizuje różnego rodzaju imprezy klubowe i plenerowe. Tradycją stały się Otrzęsiny dla studentów pierwszego roku oraz BIMBA Party. Co roku studenci WSL biorą czynny udział w pomocy organizacji Juwenaliów jak i w pochodzie juwenaliowym.

W roku akademickim 2014/15 WSL wraz ze SSNUPim zorganizowała regularny cykl imprez dla studentów w klubie Pacha Poznań, który cieszy się dużą popularnością wśród studentów naszej uczelni.

Chcesz być na bieżąco, a może chcesz do nas dołączyć?

Zajrzyj na fanpage: www.facebook.com/SamorzadStudenckiWsl

Samorząd Studencki WSL

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)