opcje
drukuj

Kontakt

 

Wyższa Szkoła Logistyki
ul. Estkowskiego 6
61-755 Poznań
NIP 778-13-89-372
Regon 300124247

 

Dojazd komunikacją miejską:

  • autobusem: 47, 63, 67, 74, 76, 83, 233, 237 (przystanek: Małe Garbary)
  • tramwajem: 4, 8, 17
    (przystanek: Małe Garbary)

 

Formularz kontaktowy

Prosimy dodać 6 i 7.

* Pola wymagane

Rektorat

Godziny otwarcia:
pon. - pt. (7.15 - 15.15)

tel. 61 850 47 81
fax. 61 850 47 89
e-mail: rektorat@wsl.com.pl

Komunikat dla studentów WSL, którzy mają kłopot z terminowym realizowaniem płatności Więcej...

Biuro rekrutacji

pokój 7, parter

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 8.00 - 16.00
sobota: 8.00 - 14.00

tel. 61 852 95 55, 61 850 47 76

fax: 61 850 47 72
e-mail: rekrutacja@wsl.com.pl
GG: 23333121

Dziekanat

Kierownik Dziekanatu I i II stopnia:
mgr Katarzyna Rewers-Pieszak
tel.: 61 850 47 64
e-mail: katarzyna.rewers@wsl.com.pl

Zastępca Kierownika Dziekanatu:
mgr Katarzyna Krupczyńska-Wysocka
tel.: 61 850 47 68
e-mail: katarzyna.krupczynska@wsl.com.pl

 

Dziekanat studiów I stopnia

Godziny otwarcia:
wt, śr, czw. 7.45-13.30
piątek 7.45-18.00
sobota 7.30-15.30
niedziela, poniedziałek nieczynne

mgr Anna Hoffa
tel. 61 850 07 47
e-mail: anna.hoffa@wsl.com.pl

mgr inż. Anna Kaźmierska
tel. 61 850 07 45
e-mail: anna.kazmierska@wsl.com.pl

mgr Magdalena Maćkowiak
tel. 61 850 47 63
e-mail: magdalena.mackowiak@wsl.com.pl

Dziekanat studiów II stopnia

Godziny otwarcia:
wt, śr, czw. 7.45-13.30
piątek 7.45-18.00
sobota 7.30-15.30
niedziela, poniedziałek nieczynne

mgr Katarzyna Krupczyńska-Wysocka
tel. 61 850 47 68
e-mail: katarzyna.krupczynska@wsl.com.pl

mgr Agnieszka Szulczyńska
tel. 61 850 47 68
e-mail: agnieszka.szulczynska@wsl.com.pl

Administracja międzykatedralna:

Specjalista administracji międzykatedralnej:
mgr Anna Cyplik
tel. 61 850 07 52
e-mail: anna.cyplik@wsl.com.pl

Uczelniana komisja stypendialna:

Przewodnicząca Komisji:
dr Helena Bednarek
tel. 61 850 07 53 (w godzinach dyżuru)
kom. 509 48 18 18
e-mail: helena.bednarek@wsl.com.pl

pokój nr 124

Dyżury:
piątek 11.00-15.30
sobota 11.00-15.00

Dział Studiów Podyplomowych

Specjalista w Dziale Studiów Podyplomowych
mgr Simona Jankiewicz
pokój nr 5
tel.: 61 850 47 60, 500 149 560
fax: 61 850 47 74
e-mail: simona.jankiewicz@wsl.com.pl

 

Biuro Praktyk i Karier Zawodowych

Dyrektor Biura Praktyk i Karier Zawodowych
dr Mateusz Wiliński
tel. 61 850 47 67
e-mail: mateusz.wilinski@wsl.com.pl

Z-ca Dyrektora Biura Praktyk i Karier Zawodowych
dr Karol Górski
tel. 61 850 47 67
e-mail: karol.gorski@wsl.com.pl

Rozliczenie Praktyk
Agata Urbaniak
tel. 61 850 47 67
e-mail: agata.urbaniak@wsl.com.pl

Godz. otwarcia:
w czasie roku akademickiego:
poniedziałek – piątek od 8.00-15.00
W soboty zgodnie z bieżącymi komunikatami
pokój nr 12

Biblioteka

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek - Niedziela: 09:00 - 16:00

Kierownik Biblioteki:
mgr Kamila Janiszewska

Bibliotekarz:
mgr Anna Cherek
tel. 61 850 47 69
e-mail: biblioteka@wsl.com.pl

Bibliotekarz:
Jakub Klimaszewski
tel. 61 850 47 69
e-mail: biblioteka@wsl.com.pl

Administrator platformy e-learning:

mgr inż. Michał Adamczak
e-mail: michal.adamczak@wsl.com.pl

 

Dział Badań i Współpracy

Kierownik Działu Badań i Współpracy
mgr Joanna Kwiatek,
tel. 61 850 47 66,
e-mail: joanna.kwiatek@wsl.com.pl

Specjalista ds. Współpracy Międzynarodowej
mgr Weronika Węgielnik,
tel. 61 850 47 66,
e-mail: weronika.wegielnik@wsl.com.pl

Dział Funduszy Europejskich

Specjalista ds. Funduszy Unijnych
mgr Mateusz Michalski,
tel. 61 850 47 75,
e-mail: mateusz.michalski@wsl.com.pl

Specjalista ds. Funduszy Unijnych
mgr Bartosz Osmola,
tel. 61 850 47 75,
e-mail: bartosz.osmola@wsl.com.pl

 

Dział Kadr

Kierownik Działu Kadr:
Anna Michniewicz
tel. 61 850 47 71
e-mail: anna.michniewicz@wsl.com.pl

Referent ds. Kadr:
mgr Małgorzata Grodecka
tel. 61 850 07 51
e-mail: malgorzata.grodecka@wsl.com.pl

Dział Organizacyjno - Techniczny

Kierownik Działu Organizacyjno-Technicznego
Tomasz Dolata
tel. 61 850 47 73, 502 402 406
e-mail: tomasz.dolata@wsl.com.pl

Eryk Pieciul
tel. kom. 502 402 407
e-mail: eryk.pieciul@wsl.com.pl

Marek Nowak
tel. kom. 502 402 408

 

Kwestura

Kwestor:
mgr Jerzy Lewandowski

Violetta Kryk
tel. 61 850 47 79
e-mail: violetta.kryk@wsl.com.pl

mgr Grażyna Dopierała-Sosnowska
kontakt we wtorki i czwartki
(sprawdzenie salda dotyczącego płatności)
tel. 61 850 47 85
e-mail: grazyna.dopierala@wsl.com.pl

Mariola Mikołajczak
tel. 61 850 47 79
e-mail: mariola.mikolajczak@wsl.com.pl

Żanetta Wieczorek-Bury
tel. 61 850 07 44
e-mail: zaneta.bury@wsl.com.pl

Obsługa spraw studenckich odbywa się:
poniedziałek-czwartek, godz. 11:00-13:30
sobota, godz. 10:00-11:00
pokój 116

Dział Marketingu

Rzecznik Prasowy Wyższej Szkoły Logistyki
mgr Alicja Gruszczyńska
tel. 61 850 47 82
e-mail: alicja.gruszczynska@wsl.com.pl

Specjalista ds. Promocji:
mgr inż. Małgorzata Baraniak
tel. 61 850 47 82
e-mail: malgorzata.baraniak@wsl.com.pl

Kierownik Działu Marketingu:
mgr Mateusz Hoppe
e-mail: mateusz.hoppe@wsl.com.pl

Specjalista ds. Inwestycji

mgr Andrzej Jacek Kowalski,
tel. 61 850 47 88
e-mail: andrzej.jkowalski@wsl.com.pl

Główny informatyk

mgr inż. Maciej Niemir
tel.: 61 850 49 18
e-mail: maciej.niemir@wsl.com.pl

 

Katedra Informacji Logistycznej i Informatyki

ul. Estkowskiego 6
I piętro, pokój 117
tel. 61 850 47 91

Katedra Nauk Ilościowych i Przestrzennych

ul. Estkowskiego 6
I piętro, pokój 111
tel. 61 850 47 86

Katedra Podstaw Logistyki

ul. Estkowskiego 6
I piętro, pokój 111
tel. 61 850 47 86

Katedra Nauk o Zarządzaniu

ul. Estkowskiego 6
I piętro, pokój 115
tel. 61 850 47 87

Katedra Ekonomii i Marketingu

ul. Estkowskiego
I piętro, pokój 115
tel. 61 850 47 87

Katedra Systemów Logistycznych

ul. Estkowskiego 6
I piętro, pkój 115a
tel. 61 850 47 93

 

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)