opcje
Forum
drukuj

icon
szyszon
Chciałbym się dowiedzieć czy nie potrzebujecie pomocy w moderowaniu forum, jestem aktywną osobą, która praktycznie przez większość dnia spędza przed kompem z tytułu pracy zawodowej, pomagałem kiedyś przy zakładaniu i moderowaniu for także wiedza o ogólnych problemach przy moderowaniu forum jest - brakuje tej czysto z dziedziny IT - no ale od tego się studiuje żeby się czegoś nauczyć B) a przy okazji dołożyć swoją cegiełkę do "życia" uczelni.

Pisze tutaj bo brakuję opcji pisania prywatnych wiadomości co myślę jest tematem rozwojowym :rolleyes: .
2011-09-26 13:27
WSL
Moderator
Proszę o kontakt na marketing@wsl.com.pl :)
2011-09-26 13:43
kasiulka030888
dlaczego nie mozna logowac sie na e-learning i pokazuje sie komunikat niepoprawny login lub hasło...prosze o pomoc.
2011-09-26 14:36
Genetyk
zgodnie z harmonogramem zmiany alokacji kursów e-learningowych i komunikatem opublikowanym na platformie obecnie trwa etap przypisywania kursów do uczestników i nie wszystko działa poprawnie. Na platformie WSL pojawi się komunikat kiedy kursy będą dostępne dla studentów.
2011-09-26 21:07
icon

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)