opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / WSL na międzynarodowych targach w Kijowie
drukuj

WSL na międzynarodowych targach w Kijowie

2017-04-08 16:17

„Education Abroad” to cykliczne targi edukacyjne organizowane w Kijowie. Kolejna edycja tego wydarzenia odbyła się w dniach 6-8 kwietnia 2017 roku. Podczas targów ukraińscy uczniowie mogli poznać ofertę Wyższej Szkoły Logistyki – pierwszej w Polsce uczelni logistycznej.

3-dniowe targi „Education Abroad” odwiedzane są przez ponad 7000 osób – uczniów, ich rodziców, studentów, przedstawicieli firm z branży edukacyjnej itd. Na targach w ramach akcji „Study in Poznań”, organizowanej przez Urząd Miasta Poznania, już po raz czwarty promowane były także poznańskie uczelnie, a wśród nich Wyższa Szkoła Logistyki. Delegacja przedstawicieli poznańskich szkół wyższych dodatkowo odwiedziła Klub Polski oraz uczestniczyła w polsko-ukraińskich Dniach Edukacji, Nauki i Innowacyjności.

Oferta edukacyjna Wyższej Szkoły Logistyki promowana była również w szkołach w Kijowie, Karłówce i Połtawie. Uczniowie mogli porozmawiać z przedstawicielem WSL i podpytać m.in. kursy języka polskiego, zajęcia językowe, koszty życia w Poznaniu oraz ofertę praktyk i staży.

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)